LOGO  
TÜRKÇE ENGLISH РУССКИЙ
Anasayfa Hakkimizda Hizmetler Cozumler Destek
Uydu Sistemleri Entegrasyonu
Hizmetler
Trio Telekom, uydu haberleşme altyapıları için çok yönlü yüksek kaliteli kurulum, bakım-onarım ve eğitim hizmetleri sunar. Tüm bu hizmetler İstanbul merkezimizdeki teknisyenler ve Avrupa ve Asya çapında ve belli uluslarası merkezlerdeki saha teknisyenlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Danışmanlık ve Destek
Karasal altyapının yetersiz veya manevi olarak gereksiz kaldığı yerlerde Trio Telekom veri, ses ve video için yüksek hızlı Bandwidth-on-Demand bağlanma çözümleri sunar. Ayrıca müşterilerimize kendi WAN/LAN'ları telefon kuruluşlarından bağımsız bir şekilde kontrol etme ve yönetme imkanı sunmaktayız.

Çözüm Merkezi
Organizasyonunuzun network alt yapı ihtiyaçlarına en uygun cevapları Trio Telekom Çözüm merkezine bulabilirsiniz. Ses ve Data'yı uzak yerlere taşımak sizin için artık çok kolay. Trio'ya gelin ve en son uydu teknolojileri ile maliyeti en düşük çözümleri sizin için tasarlayalım.

Sözlük
Sektörle ilgili bilgilerin ve terimlerinin açıklandığı, gerektiğinde sizlere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış sözlük...

Uydu Sistemleri Entegrasyonu

Trio Telekom, uydu haberleşme altyapıları için çok yönlü yüksek kaliteli kurulum, bakım-onarım ve eğitim hizmetleri sunar. Tüm bu hizmetler İstanbul merkezimizdeki teknisyenler ve Avrupa ve Asya çapında ve belli uluslarası merkezlerdeki saha teknisyenlerimiz tarafından sağlanmaktadır. Her bir teknisyenimiz VSAT eğitim kurslarını başarı ile tamamlamış olup sertifikalıdır ve Trio Telekom tarafından özenle seçilmiş kişilerdir.

Kurulumlar

Trio Telekom program yöneticisi uydu ağlarının bütün uç noktaları ile göz kulak olur ve bunların kurulumu, yönetimi ve performansının tamamından sorumludur. Trio Telekom tüm gerekli işçilik, ekipman ve malzemeyi tedarik eder ve iş bitmeden önce sistemin başarılı şekilde çalıştığını müşteriye gösterir.

Hata Giderme

Müşterilerimizin sistemlerine hızla müdahale konusundaki ünümüzle kendimizle gurur duyuyoruz. Anlaşmalara bağlı olarak, Trio Telekom ilk müdahale süresini azami 30 dakika olarak garanti ederek hizmet sağlar. Trio Telekom müşterisinin bir problem yaşaması anında müdahale süresi geciktikçe yaşayacağı rahatsızlığın farkındadır ve çabuk aktivasyon için bir çok seçenek vardır.

Bakım-Onarım

Trio Telekom teknisyenleri uydu ağları uç noktalarına yerinde müdahale ve bakım-onarım sağlar. Bakım-onarım bu şekilde mevcuttur:

• Full-Hizmet paketi müşterilere lokasyon başına sabit aylık ödeme için komple kapsam sağlar. Trio Telekom uydu ağı için yedek parça stoku ve sistem müdahaleleri içeren tüm sorumlulukları yerine getirir.

Eğitim

Bir uydu ağının başarısı, uç noktalardaki kullanıcıların sistemi ne kadar iyi kullandığı ile ilgilidir. Trio Telekom iki şekilde yerel ağ yöneticileri için eğitim ve dokümantasyon hizmeti sağlar:

• Standart Eğitim: Kurulum esnasında, kurulum yapan teknisyen sistem hakkında genel açıklama yapar ve fonksiyon tuşları ile ilgili bilgi verir. Trio Telekom ayrıca görsel anlatımlı bir kullanım kılavuzu sağlar. Bu klavuz içinde Trio Help Desk irtibat numaralarını da içeren, sistemin ayrıntılı olarak ayarlanması ve basit hata giderme yollarını da anlatan bilgiler içerir.

• Gelişmiş Eğitim: Trio Telekom müşterilerine gelişmiş eğitimleri önerir. Bu eğitim programı uç noktalarda kurulu teknolojilerin her yönüyle anlaşılmasını kolaylaştıran etkileşimli anlatımlar içerir.

 

 
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Çözümler Destek İnsan Kaynakları Haberler İletişim
Design By InDizayn