LOGO  
TÜRKÇE ENGLISH РУССКИЙ
Anasayfa Hakkimizda Hizmetler Cozumler Destek
Uydu Sistemleri Entegrasyonu
Hizmetler
Trio Telekom, uydu haberleşme altyapıları için çok yönlü yüksek kaliteli kurulum, bakım-onarım ve eğitim hizmetleri sunar. Tüm bu hizmetler İstanbul merkezimizdeki teknisyenler ve Avrupa ve Asya çapında ve belli uluslarası merkezlerdeki saha teknisyenlerimiz tarafından sağlanmaktadır.

Danışmanlık ve Destek
Karasal altyapının yetersiz veya manevi olarak gereksiz kaldığı yerlerde Trio Telekom veri, ses ve video için yüksek hızlı Bandwidth-on-Demand bağlanma çözümleri sunar. Ayrıca müşterilerimize kendi WAN/LAN'ları telefon kuruluşlarından bağımsız bir şekilde kontrol etme ve yönetme imkanı sunmaktayız.

Çözüm Merkezi
Organizasyonunuzun network alt yapı ihtiyaçlarına en uygun cevapları Trio Telekom Çözüm merkezine bulabilirsiniz. Ses ve Data'yı uzak yerlere taşımak sizin için artık çok kolay. Trio'ya gelin ve en son uydu teknolojileri ile maliyeti en düşük çözümleri sizin için tasarlayalım.

Sözlük
Sektörle ilgili bilgilerin ve terimlerinin açıklandığı, gerektiğinde sizlere yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış sözlük...

Trio Telekom Çözüm Merkezi

Organizasyonunuzun network alt yapı ihtiyaçlarına en uygun cevapları Trio Telekom Çözüm merkezine bulabilirsiniz.

Ses ve Data'yı uzak yerlere taşımak sizin için artık çok kolay. Trio'ya gelin ve en son uydu teknolojileri ile maliyeti en düşük çözümleri sizin için tasarlayalım.

Uydu İletişim altyapıları yüksek teknolojik cihazlar içerdiğinden maliyetleri oldukça yüksektir. Nokta sayınız arttıkça da bu maliyetler çok yükselir. İşte bu noktada Trio Telekom kullandığı FR in the Sky teknolojisi ile maliyetleri dramatik bir şekilde aşağı çeker.

Uzak ofisleriniz nerede olursa olsun, özellikle altyapının yetersiz olduğu lokasyonlar da  dahi organizasyonunuz içerisindeki tüm noktalar FR in the Sky uydu iletişim teknolojisi ile kesintisiz olarak haberleşsin.

7/24 Çağrı Merkezimiz müşterilerimize kesintisiz hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin tüm uç noktalarındaki uydu sistemleri olası problemlere karşı 7 gün 24 saat boyunca Network Operasyon Merkezimizde uzaktan izlenir.

.

 

 
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Çözümler Destek İnsan Kaynakları Haberler İletişim
Design By InDizayn