LOGO  
TÜRKÇE ENGLISH РУССКИЙ
Anasayfa Hakkimizda Hizmetler Cozumler Destek
HABERLER
Trio Telekom'dan şirketlere tasarruf imkanı -
17 Ekim 2006
Telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren ve çalışmalarına hızla devam eden Trio Telekom önümüzdeki günlerde katma değer yaratacak önemli iş birliklerinin temelini atmayı hedefliyor.

Uluslararası platformda çalışan firmaların tercihi

"Trio Telekom"

Trio Telekom İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. 2003 yılında kurumsal pazara anahtar teslimi uydu haberleşmesi çözümleri sunmak üzere kurulmuş, telekomünikasyon kurumunca 2. Tip TR lisansı ile yetkilendirilmiştir. Bu lisans kapsamında servis sağlayan Trio Telekom; hedef pazara uydu servislerinin tüm imkânlarını sunmaktadır.

Bu anlamda Trio Telekom, özellikle karasal alt yapının yetersiz olduğu kırsal alanlarda, zor coğrafi koşullarda veya denizde tüm iletişim ihtiyaçlarını kesintisiz karşılar. Şirket merkezi ile uzak noktalardaki şubeler veya şantiyeler arasında uydu bağlantıları kurarak; telefon, faks, video konferans ve internet gibi vazgeçilmez ihtiyaçlara kolay ve esnek çözümler sunar. Sahip olduğu güçlü bilgi birikimi, tecrübe ve teknolojisiyle Trio Telekom güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarını sürdürür.

Trio Telekom, dünya çevresindeki tüm ticari uyduları kullanarak, Avrupa, Ortadoğu ve Orta Asya'nın tümünü kapsayacak şekilde, denizde ve karada tüm iletişim ihtiyaçlarını, beklentileri de aşan kalitede karşılar ve böylece firmaların iletişim maliyetlerini önemli ölçüde indirerek ciddi avantajlar sağlar.

Trio Telekom kuracağı sistemler sayesinde insanların hayatına kalite katmanın ve daha az maliyetlerle daha efektif çalışmanın son derece önemli olduğunu bilincindedir.

Temel değerleri; dürüstlük, güvenilirlik, yasal ve etik çalışma, müşteri odaklılık, kalite, sorumluluk, gizlilik, yenilikçilik ve takım çalışması olan Trio Telekom; İş birliğinde olduğu ve üzerinde çalışılan her projede bu değerlerden ödün vermemekte ve müşteri ve paydaşlarının memnuniyetini ön plana alan, hizmet kalitesini sürekli olarak yükseltmeyi hedeflemektedir. Sürekli olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hizmet ve servis odaklı rekabet gücünü artırarak, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumayı ve ülke ekonomisine katkıda bulunan bir şirket olarak Türk teknolojisini dış pazarlarda en iyi şekilde temsil etmektedir.

Trio Telekom; uydu bazlı bilgi iletişim teknoloji hizmetlerinde Türkiye'de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "mükemmel uydu hizmeti şirketi olmak" anlayışı içerisinde hizmet vermektedir.

Bilişim sektörünün geliştiği ve rekabet ortamının hızla artış gösterdiği günümüzde gerçek çözüm arayışları gün geçtikçe artmakta; Trio Telekom bu noktada hizmet anlayışı, sağlam alt yapısı ve deneyimiyle müşteri gereksinimlerini iyi irdeleyip, uygun çözümler üretmektedir.

Uydu ağlarının gün geçtikçe arttığı günümüzde, en büyük etken şüphesiz kullanılan teknolojidir. Teknoloji güçlü alt yapısı ve servisle birleştirilip uluslararası alanda iletişim ihtiyaçlarına hızlı, kesin ve ekonomik çözümler sunmak Trio Telekom'un hizmet anlayışıdır.

Trio Telekom; hızlı karar ve hareket mekanizması, Ortadoğu ve Orta Asya'da, hızlı ve kesintisiz servis imkanları Türkiye merkezli yapmış olduğu cesur yatırımlar sayesinde tüm diğer rakiplerinden farklı olarak daha çok uluslar arası haberleşme çözümlerinde yatırımlar yaparak bölgede ciddi bir uydu hizmeti sağlayıcı olma yolunda ilerlemektedir.

İletişim ve sayısal haberleşme alanında yapılan yatırımlarla birlikte özellikle Orta Doğu ve Orta Asya, Türkiye merkezli iletişim servislerinin yoğun olarak kullanıldığı bölgeler haline gelmiştir. Trio Telekom İletişim Hizmetleri, Türkiye Orta Asya ve Orta Doğu'yu kapsama alanına alacak olan uydu yer istasyonunu pazara sunmaya hazırlanmaktadır. Birçok katma değerli servisin pazara sunulacağı HUB istasyonu, kurumlara olduğu kadar bireysel hızlı internet kullanıcısına da birçok avantajlı servisler sağlayacaktır.

Trio Telekom; hedef pazarını belirlerken ve ulaşırken, izlenen yol konusunda oldukça agresif davranıp, aslında birçok firmanın uydu çözümlerinden çok fazla haberdar olmadığının ya da yanlış bilgilerle donatıldığının bilinciyle, öncelikle uydu teknolojisi hakkında pazarı doğru bir şekilde bilgilendirmek ve firmaların uydu sistemi ile sağlayacakları kazançların ve avantajların farkında olmaları sağlamaktadır.

Trio Telekom; kablonun olmadığı ve olamadığı yerlere iletişim özgürlüğü sunmaktadır.

Trio Telekom başta Türkiye olmak üzere Afganistan, Irak, Türkmenistan, Kazakistan, Cezayir, Tacikistan ve İran gibi ülkelerde aktif olarak uydu servisleri sağlamakta ve her geçen gün bu ülkelerdeki servis noktalarını çoğaltmaktadır.


İnsan Kaynakları

Kariyer Başvurularınız için formu doldurarak bize ulaştırın.

 
 
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler çözümler Destek İnsan Kaynakları Haberler İletişim
Design By InDizayn