LOGO  
TÜRKÇE ENGLISH РУССКИЙ
Anasayfa Hakkimizda Hizmetler Cozumler Destek
SkyNET™

FR in the SKY
Hizmetler

Uydu İnternet

Broadcasting


Mobil Haberleşme

Deniz Haberleşme

Deniz haberleşme ekipmanlarının tedariği, deniz araçları için uydu haberleşme sistemlerinin kurulumu, aktivasyonu ve danışmanlığı. Tüm denizlerde kesintisiz telefon ve internet hizmetleri.

Uydu İnternet

Uydu internet herhangi bir karasal hatta gereksinim duymadan bağımsız şekilde her an her yerde uydu üzerinden internete kablosuz bağlanabilir. Uydu internet, ev ve işyerleri için yüksek hız ve performansta internet erişimi için tasarlanmıştır. Uydu internet kurulumu kolay ve düşük maliyetlidir. İhtiyacınız olan sadece 120cm çanak anten ve modem cihazıdır.

Son zamanlarda uydu internet yaygın olmaya başladı. Nedeni de karasal hatlardan bağımsız çalışmasıdır. Uydu internet, karasal şebekenin ulaşamadığı veya ulaşamayacağı yerlerde (örneğin, kırsal kesimler, zor coğrafi koşullarda, yüksek rakımlı tepelerde, deniz ve göller) hızlı internet ve eposta erişiminin yanı sıra IP-telefon ve IP-kamera uygulamalarını mümkün kılabilir.


Teknoloji

Uydu internet adı üzerinde veri akışının uydu üzerinden gerçekleştiği bir DVB-RCS teknolojisidir. Müşteri bilgileri modem cihazından çanak antene iletildikten sonra uydu üzerinden ışık hızında internet dünyasına erişir.

Uydu İnternet Nasıl Çalışır?

Müşteri çift yönlü uydu internet kullanırken uyduya sinyali alıp gönderebilen uydu reflektörden oluşan yerel uydu terminal (VSAT) sayesinde internet erişimi olan bir HUB merkezine bağlanır. HUB bütün ağı kontrol eder. Söz konusu çift yönlü uydu bağlantısı karasal bağlantıya hiçbir şekilde ihtiyaç duymaz.

Kullanım Alanı

Uydu internet, başta eticaret, bankacılık, ERP uygulamaları, madencilik ve sanayi olmak üzere kurumsal müşteriler için en uygun çözümdür. Çok ofisli şirketler uydu internet teknolojisi ile kendi IP ağlarını kurabilirler. Karasal altyapısı yetersiz olan müşteriler, uydu internet sistemi sayesinde online hızlı ve güvenilir bir IP ağına sahip olabilirler.

Sistemin Başlıca Avantajları

• Hızlı erişim
• Kolay ve basit kurulum
• Ölçeklenebilirlik
• Düşük Maliyet
• Karasal hatlardan bağımsız

BROŞÜR İNDİR


BROŞÜR İNDİR
 
 
Anasayfa Hakkımızda Hizmetler Çözümler Destek İnsan Kaynakları Haberler İletişim
Design By InDizayn